Филијални храмови

Храм Рођења Пресвете Богородице у Горњем Брестову. Храм је димензија 10х5 метара. Градња храма почела је 1996. године према пројекту Миленка Вукадиновића из Шида. Храм је 21. септембра 2000. године освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Иконостас од јеловине израдио је Миладин Кесер из Горњег Брестова, а иконе на иконостасу живописао је Александар Васиљевић из Добоја.

Храм Светог великомученика Димитрија у Цвртковцима. Храм је димензија 15х9 метара. Градња храма почела је 1999. године, а 07. новембра исте године темеље је освештао епископ зворничко-тузлански г. Василије. Храм је након завршене градње освештао 08. новембра 2009. године надлежни архијереј г. Василије. Иконостас од храстовине израдио је Слободан Божић из Стријежевице, а иконе на иконостасу живописао је Александар Черековић из Сремске Каменице.