ЗАПИСИ – Вјеронаука - ЗАШТО НАМ ЈЕ НЕОПХОДНО СВ. ПРИЧЕШЋЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!

53. епизода Записа и 9. из серијала ‘’Вјеронаука’’
Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузласког г. Фотија данас настављамо емитовање „Записа” са темама из вјеронауке.

Четвртком од 19 часова премијерно можете погледати нове епизоде на ЈуТјуб каналу Епархије зворничко-тузланске. У овом циклусу смо за вас припремили нових 8 епизода.

Знајући да је Свето причешће суштина нашег духовног живота, у првој епизоди новог циклуса ђакон Жељко Јефтић и вјероучитељ Данијел Васић нам говоре управо о томе да света Евхаристија није тек једна од светих тајни, подсјећајући нас на Христове ријечи: „Ко једе моје Тијело и пије моју Крв у мени обитава и ја у њему…ˮ

Плејлиста претходних епизода серијала ''Вјеронаука'' је ОВДЈЕ

Плејлиста свих претходних епизода Записа је ОВДЈЕ

Пратите нове епизоде на ЈуТјуб (YouTube) каналу Епархије зворничко-тузланске четвртком у 19 часова.

ЗАПИСИ ЗАПИСИ ВЈЕРОНАУКА ВЈЕРОНАУКА