Записи - ИКОНОПИСАЊЕ *Разговор са Милицом Мишић*

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу! Двадесет седма (27.) епизода *Разговор са иконописцем Милицом Мишић *

Разговори / Предавања

ИГУМАН СТЕФАН: КРСТ НОСИТИ НАМА ЈЕ СУЂЕНО (ВИДЕО)

У недјељу 29. августа т.г. по благослову Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Г. Фотија у великој сали СПКД „Просвјета“ Теслић, одржано је предавање на тему Крст носити нама је суђено.Предавање је одржао игуман манастира Велика Ремета, архимандрит Стефан (Вучковић).​Ова духовна трибина је одржана у организацији Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске, Парохије теслићке, Светосавске омладинске заједнице и СПКД „Просвјета“ Теслић.

Записи - ХОР СРБАДИЈА *Разговор са Десанком Тракиловић*

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!   Двадесет трећа (23.) епизода *ХОР СРБАДИЈА - РАЗГОВОР СА ДЕСАНКОМ ТРАКИЛОВИЋ* (2021)

РАЗГОВОР - КТИТОР И ЗАДУЖБИНАР / СТАНКО ЗАГОРАЦ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!   Двадесета (20.) епизода *РАЗГОВОР СА ЗАДУЖБИНАРОМ СТАНКОМ ЗАГОРЦЕМ* (2021)

ЗАПИСИ: СВЕТО СМИРЕЊЕ И ПОСЛУШАЊЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!

ПОДСЈЕЋАЊЕ: ПРЕДАВАЊЕ У БИЈЕЉИНИ

Подсјетимо се предавања које је у Бијељини одржао блажене успомене владика Атанасије, захумско-херцеговачки.

ЗАПИСИ ЕПАРХИЈЕ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКЕ ОД ЈАНУАРА НА ПРОГРАМУ ТВ ХРАМ

Серијал видео записа Епархије зворничко-тузланске од 3. јануара моћи ћете да пратите и путем програма Телевизије Храм.

ЗАПИСИ ЕПАРХИЈЕ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКЕ: УВОДНА РИЈЕЧ ЕПИСКОПА ФОТИЈА

''Суштина је завољети Цркву и завољети Христа'' ријечи су Епископа Фотија. Остатак поуке погледајте у првој емисији Записи Епархије зворничко - тузланске. Прва епизода је на нашем ЈуТјуб каналу пуштена данас у 11ч.

ВИДЕО СНИМАК ПРЕДАВАЊА ДРАГОСЛАВА БОКАНА ИЗ ПЕТРОПАВЛОВСКОГ ХРАМА У БИЈЕЉИНИ

У понедељак, 23. 12. 2019. г., у препуној сали Светосавског дома при Петропавловском храму у Бијељини, угледни српски режисер, књижевник и публициста Драгослав Бокан, одржао је предавање на тему "Како данас разумети поруку и подвиг Светог Саве".

Страна 3 од 5