ЗАПИСИ: СВЕТО СМИРЕЊЕ И ПОСЛУШАЊЕ

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!

Треба постити како је Црква прописала. Ако можемо да постимо свих шест недеља и седму недељу Страсну, то је добро. Ако не можемо, треба да кажемо своме свештенику: Не могу, могу ли добити благослов за разрешење и како да постим. Увек се нађе решење за свакога, како да пости и да му буде на духовну корист, али са друге стране да не престаје да долази на богослужења – казује нам Епископ Фотије у последњој епизоди ''Записа'' из серијала ''Манастири''.

Ову и још многе друге поуке нашег Епископа послушајте у епизоди СВЕТО СМИРЕЊЕ И ПОСЛУШАЊЕ''

Пројекат *Видео ЗАПИСИ ЕПАРХИЈЕ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКЕ* је замишљен као видео шематизам Епархије у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету.

Видео записи су настали са благословом Епископа зворничко-тузланског г. Фотија и дио су дјелатности Информативне службе Епархије.

Суботом у 10ч премијера на ЈуТјуб (YouTube) каналу епархије, реприза недјељом у 18ч ТВ Храм. Будите уз нас!

Плејлиста свих Записа је овдје.

ЗАПИСИ ЕПИСКОП ФОТИЈЕ БЕСЈЕДЕ ДУХОВНЕ ПОУКЕ