БАДЊИ ДАН И БОЖИЋ У РАЖЉЕВУ

Традиционалним паљењем бадњака и Светим Литургијама, прославили смо и обиљежили најрадоснији хришћански празник Рођења Христовог - Божић.

Уз већи број причасника у свим наших храмовима и великог броја вјерника који су присуствовали Св. Литургијама и вечерњим богослужењима, Божић је украсила и обиљежила омладина наших парохија, која је традиционално ишла у сјечење Бадњака, проношење истих кроз нашу цијелу парохију, уз пјесму, добро расположење и дружење.

На Бадње вече подијелили смо Божићне пакетиће и обављено је традиционално пијукање наших најмлађих, уз традиционалне ватромете и послужење свих присутних.

Све је било честито и Богом благословено и на овај начин желим да се захвалим свим нашим парохијанима, који су молитвено или практично на било који начин учествовали у припремама за Божићне празнике, да бисмо могли достојно прославити и подијелити радост доласка Богомладенца Христа у наше душе и наше православне хришћанске домове.

Мир Божји - Христос се роди!

свештеник Кристијан Ђокић

БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ РАЖЉЕВО САНДИЋИ СЛИЈЕПЧЕВИЋИ