ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО НАРОДНОГ ПОСЛАНИКА БОШКА ОБРАДОВИЋА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 16. фебруара 2023. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио јe у посјету, у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини, господина Бошка Обрадовића, посланика у Народној скупштине Републике Србије и предсједника Српског покрета „Двери” са којим се задржао у срдачном разговору.

Пријему су присуствовали и сарадници господина Обрадовића из председништва странке.

Подсећамо, Бошко Обрадовић је рођен 1976. године у селу Вранићи код Чачка.

Завршио је чачанску гимназију, а потом дипломирао на Филолошком факултету у Београду на катедри за српску књижевност 2002. године.

Са још двоје студената покренуо је 1999. године гласило Двери српске, из којег је 2003. формирано удружење грађана Српски сабор Двери.

За председника Српског покрета Двери изабран је на Оснивачком сабору у јуну 2015. године.

Након ванредних парламентарних избора одржаних 24. априла 2016. Обрадовић постаје народни посланик.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ,НАРОДНИ ПОСЛАНИК БОШКО ОБРАДОВИЋ