ПРЕДСЈЕДНИК ''ЕЛНОС ГРУПЕ'' КОД ЕПИСКОПА ФОТИЈА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 07. септембра 2022. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио јe у посјету, у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини, господина Душана Торбицу, предсједника Управе ''Елнос групе'' са којим се задржао у срдачном разговору.

У знак сјећања на овај сусрет господин Торбица је поклонио Епископу Фотију макету манастира Крка као подсјећање на мјесто честих сусрета.

Господин Торбица је родом из Кистања код Книна, а од 1995. је настањен у Бања Луци. ''Елнос група'' је домаћи лидер из области електроенергетике, који из године у годину биљежи све боље резултате у регији и Европи. "Елнос група" је у протекле двије деценије прешла изазован пут од породичне фирме до компаније која има више од 420 запослених.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ДУШАН ТОРБИЦА