Пријеми, посјете, предавања и изјаве за медије

ВИСОКИ ФУНКЦИОНЕРИ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ И БИХ У ПОСЈЕТИ ЕПАРХИЈИ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКОЈ

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик и предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић састали су се у Владичанском двору у Бијељини са Епископом зворничко-тузланским г. Фотијем.

Пријеми, посјете, предавања и изјаве за медије

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ НА ОБИЉЕЖАВАЊУ ДАНА СЈЕЋАЊА НА СТРАДАЊЕ И ПРОГОН СРБА У ''ОЛУЈИ''

Србија и Република Српска сећају се страдалих и прогнаних у "Олуји" – церемонија у Сремској Рачи

МОНОГРАФИЈА: ВЛАДИКА ФОТИЈЕ ДВАДЕСЕТ ГОДИНА ЕПИСКОПСКЕ СЛУЖБЕ

Свака споменица је свједочанство епохе и незаобилазно штиво у историјским и социолошким истаживањима, али превасходни циљ монографије која приказује дјелање епископа Цркве јесте – као и све у њој – изграђивање Цркве.

EПИСКOП ФOTИJE ПOСJETИO MAНAСTИР РУСКO-СРПСКOГ ПРИJATEЉСTВA

Њeгoвo Прeoсвeштeнствo Епискoп звoрничкo-тузлaнски Г. Фoтиje пoсjeтиo je дaнaс мaнaстир Свeтoг Aлeксaндрa Нeвскoг у Угљeвику, зa кojи je рeкao дa je мjeстo рускo-српскoг приjaтeљствa.

ВЛАДИКА ФОТИЈЕ: РАДОСТ ЗБОГ ПУШТАЊА НА СЛОБОДУ ВЛАДИКЕ ЈОАНИКИЈА

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије рекао је СРНИ да радује то што су владика Јоаникије и његови свештеници пуштени из притвора и да се нада да ће у Црној Гори да завлада трајан мир, да се Црква бави пастирским дјелом и бригом о народу, а држава да ради свој посао.

Страна 2 од 12