Богослужења

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: Смрт је побјеђена за све вјерујуће (ВИДЕО)

У двадесету недјељу по Духовима, 03. новембра 2019. године, на дан када молитвено прослављамо Преподобног Илариона, Светог Илариона Меглинског и Светог Висариона  Исповједника, Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Господин Фотије служиo je свету архијерејску Литургију у цркви Светог великомученика Прокопија у Дворовима.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: КРСТ ЈЕ СУШТИНА НАШЕГ БИЋА

СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА И РУКОПОЛОЖЕЊЕ У КЛАДАРИМА

У току свете Литургије Епископ Фотије је рукоположио у свештени чин ђакона дипломираног теолога Павла Алексића из Теслића.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ У ДОБОЈУ: ХРАМОВНА СЛАВА И ПРОСЛАВА 800 Г. АУТОКЕФАЛНОСТИ СПЦ

У Добоју је вечерас уочи храмовне славе Епископ зворничко-тузлански господин Фотије служио Вечерње богослужење уз саслужење монаштва и свештенства добојског намјесништва.

Страна 26 од 37