ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: СРБИ ВИЈЕКОВИМА ЖИВЕ СА СВОЈОМ ЦРКВОМ

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије поручио је у бесједи на празник Свете Тројице – Духови да Срби вијековима живе са својом Црквом и да охристовљени народ чува своју душу и своје светиње.

ДВАДЕСЕТ И ОСАМ ГОДИНА ОД ОСНИВАЊА ВОЈСКЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Више од хиљаду бораца са територије Семберије положило је животе за слободну Републику Српску, како би српски народ опстао на својим огњиштима, и због тога је важно обиљежавати 12. мај – дан када је прије 28 година формирана Војска Републике Српске, али и дан када је прије 15 година основан Трећи пјешадијски Република Српска пук, изјавио је градоначелник Бијељине Мићо Мићић након одавања поште погинулим борцима.

ГРАДОНАЧЕЛНИК МИЋИЋ КУМ СЛАВЕ МАНАСТИРА СВЕТИ ВАСИЛИЈЕ ОСТРОШКИ

Градоначелник Бијељине Мићо Мићић био је јуче кум славе манастира Светог Василија Острошког у овом граду, који је прослављен Светом архијерејском Литургијом.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: УЗДАМО СЕ У МОЛИТВЕ И ЗАШТИТУ СВЕТОГ ВАСИЛИЈА ОСТРОШКОГ

На дан Светог Василија Острошког света Литургија почиње у 9.00 ч.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: СИЛА БОЖИЈА СЕ У НЕМОЋИ ПОКАЗУЈЕ

Света архијерејска Литургија у манастиру Папраћа

СВЕТИ ГЕОРГИЈЕ: СВЕТА АРХИЈЕРЕЈСКА ЛИТУРГИЈА У БИЈЕЉИНИ

Његово Преосвештенство Епископ зворничко–тузлански г. Фотије служио је на празник Светог великомученика Георгија свету архијерејску Литургију у храму посвећеном овом великом Божијем угоднику у Бијељини.

Богослужења

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ: ЧЕКА НАС ВЕЛИКИ БЛАГОСЛОВ ЈЕР СМО ПОНЕЛИ ВЕЛИКИ КРСТ У ОВОМ ПОСТУ

ПОШТУЈЕМО СВАКОГ АЛИ ЖЕЛИМО ДА И ДРУГИ НАС ПОШТУЈУ ЕПИСКОП ФОТИЈЕ НА ВЕЛИКУ СУБОТУ БОГОСЛУЖИО У БИЈЕЉИНИ

Страна 23 од 37