БОЖИЋ У БРОДУ И СИЈЕКОВЦУ

Најрадоснији хришћански празник у Броду и Сијековцу, свечано је прослављен у храмовима Покрова Пресвете Богородице и Свете великомученице Марине. Свете службе Божије служили су пароси бродских парохија и парохијски ђакон.

Први пут о празнику Божића извршено је освећење и ломљење чеснице. Златник је пронашла Маријана Вукман.

Братство храма Покрова Пресвете Богородице, посјетило је дежурне службе града, а у поводу најрадоснијег хришћанског празника Божића.

Добротворна акција у вријеме божићних празника захваљујући приложницима наших суграђана, у организацији Црквене општине Брод и Светосавске омладинске заједнице, успјешно је реализована. Четрдесет породица је снадбјевено основним животним намирницима.

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ХУМАНИТАРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БОЖИЋНИ ДАРОВИ БАДЊИ ДАН РОЂЕЊЕ ХРИСТОВО БОЖИЋ БРОД СИЈЕКОВАЦ