СЛАВА ВИЗАНТИЈСКОГ ХОРА СВ. РОМАН МЕЛОД

Благословом Божијим, у четвртак 14.10.2021. године, Византијски хор свети Роман Мелод из Брчког, прославио је свога заштитника и патрона, Светога Романа Слаткопојца.

Вечерњим богослужењем, послије којег је преломљен славски хљеб и благословено славско жито, началствовао је високопречасни протојереј-ставрофор Предраг Ћирковић, сабрат саборног храма Успенија Пресвете Богородице у Брчком, у присуству чланова хора, духовника и диригента хора, високопречасног протојереја-ставрофора Александра Рељића.

Отац Предраг је свим присутним члановима упутио пригодну бесједу, благословивши њихов досадашњи и будући рад. У име братства храма, захвалио се на њиховом труду, залагању и уљепшавању богослужења својим учешћем.

Након вечерњег богослужења, услиједила је трпеза љубави у сали Светосавског дома Црквене општине Брчко.

ХОР ХОР СВЕТИ РОМАН МЕЛОД БРЧКО КРСНА СЛАВА