"ЗВОЊСКИ ЗБОРИЋ" КОД СТАРОГ ХРАМА У КОПРИВНИ

На дан када молитвено прослављамо Воздвижење Часног Крста - Крстовдан уз велики број вјерника прослављен је спомен када је давне 1966. године постављено звоно на нови звоник нашег Старог храма (из 1874.г).

Свету Литургију је служио надлежни парох, протојереј-ставрофор Јадранко Стојановић. У току Литургије причестио се велики број вјерника.

Чланови црквеног одбора донијели су једногласну одлуку и одликовали  г. Васу Костића захвалницом Црквене општине за сву љубав, пажњу и залагање за Свету цркву нашу.

У току молитве је извршен помен за сву нашу браћу и сестре који су несрећним случајем изгубили живот протеклих година. Сви смо се заједно помолили за умножење љубави, нашу дјецу и Српски народ читајући молитве Светог Владике Николаја .

У сали Светосавског дома, одржана је промоција књиге "ВЕСЕЛЕ И ПОУЧНЕ ПЈЕСМЕ ЗА ДЈЕЦУ" аутора Копривљанина г. Пере Ђурића.

У наставку је одржан час vјеронауке за одрасле и трпеза љубави.

Господе хвала Ти на свему.

ВОЗДВИЖЕЊЕ ЧАСНОГ КРСТА КРСТОВДАН ПОЉСКА МОЛИТВА КОПРИВНА