ЈАЊА: СЛАВА ЦРКВЕНОГ ХОРА ,,НИКЕЈА“

У седму недељу по Пасхи Господњој, а у попразништву празника Вазнесења Господњег, на дан када наша Света  Црква молитвено прославља празник Светих Отаца првог Васељенског Сабора, црквени хор ''Никеја'' у Јањи прославио је своју крсну славу.

Евхаристијским сабрањем началствовао је протонамјесник Дражен Шљокић, уз саслужење ђакона Миленка Крајишника. За пјевницом су одговарали протојереј Александар Тешић и чланови хора.

Након  освећења славских дарова, пригодном бесједом присутнима се обратио отац Дражен, честитавши крсну славу члановима хора, са надом на  даље духовно узрастање уз подвиг појања у Цркви и молитвом да их Господ сачува у православној вјери и свакој побожности и чистоти.

Дјечији црквени хор ''Никеја'', основан је 2021. године, по благослову Преосвећеног Епископа Фотија, са намјером да се најмлађи чланови Цркве активно укључе у богослужења.

Управа храма

ЈАЊА ХОР ХОР НИКЕЈА КРСНА СЛАВА НЕДЕЉА ОТАЦА ПРВОГ ВАСЕЉЕНСКОГ САБОРА