ПЕЛАГИЋЕВО: ЗАВРШЕНА ПОРОДИЧНА КУЋА

Стевки и Драгану Митровић из Самаревца изграђена кућа

Црквена општина Пелагићево почетком 2020. је започела акцију изградње куће породици Митровић у Самаревцу.

Захваљујући Општини Пелагићево, Црвеном крсту, Центру за социјални рад, Колу српских сестара и свим приложницима ово дјело је ових дана засијало пуним сјајем.

У присуству свих поменутих, протојереј-ставрофор Миодраг Каиновић предао је кључеве нове куће новим власницима куће, Стевки и Драгану Митровић.

На посебној сједници црквених одбора прото Миодраг је поднио финансијски узвјештај о утрошеним средствима за изградњу куће у висини од 20.300КМ, захваливши се свима на помоћи а посебно истакавши несебичну помоћ мјештанина Самаревца, Миливоја Петровића.

Своју захвалност за ово дјело је исказао и начелник општине Пелагићево г. Симо Стакић, похваливши рад и залагање свих за ово добро дјело, истакавши да је оно још значајније због заједништва активности свих мјештана општине Пелагићево.

Напослетку, остаје да Господу Богу заблагодаримо на овом дару и да Стевки и Драгану пожелимо пуно година да проживе у својој новој кући.

Протојереј-ставрофор Миодраг Каиновић

Повезана вијест: ИЗГРАДЊА КУЋЕ ПОРОДИЦИ МИТРОВИЋ ИЗ САМАРЕВЦА

ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ТРОЈЕРУЧИЦА ТРОЈЕРУЧИЦА ИЗГРАДЊА КУЋЕ ПЕЛАГИЋЕВО САМАРЕВАЦ