Храмовна слава у Кисељаку

У петак 16.новембра 2018. године, на празник Обновљења храма Светог великомученика Георгија - Ђурђиц, храм у Кисељаку је прославио своју крсну славу.

У присуству великог броја вјерника из Кисељака и околних села, литургијским сабрањем  началстовао је протојереј-ставрофор Славенко Томић, парох треће парохије зворничке, уз саслужење протојереја Јована Максимовића, пароха прве парохије козлучке и јереја Дражена Стевановића, пароха друге парохије козлучке.
Након свете Литургије услиједила је Литија око светога храма, као и парастос страдалима у Одбрамбено-отаџбинском рату 1992-1995. године.

По повратку из Литије свештенство је са овогодишњим кумом Љубинком Симићем и његовом породицом преломило славски колач, након чега је услиједила трпеза љубави у дворишту храма.

Парох кисељачко-јасенички и трновички
протојереј-ставрофор Драгиша Томић