ЕПИСКОП ФОТИЈЕ СА ПРЕДСТАВНИЦИМА ВОЈСКЕ И ПОЛИЦИЈЕ О ПРОСЛАВИ ВИДОВДАНА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 09. јуна 2023. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије разговарао је у Манастиру Озрен са највишим представницима Оружаних снага БиХ и Полиције Републике Српске о заједничкој прослави Видовдана који је крсна слава Трећег пјешадијског /Република Српска/ пука.

Састанку су присуствовали:  г. Александар Гогановић, замјеник министра одбране БиХ за управљање ресурсима; генерал-мајор Гојко Кнежевић, замјеник начелника ЗШ ОС БиХ за ресурсе; бригадир Радован Јовић, командант 6.пбр ОС БиХ и г. Синиша Кострешевић, директор полиције Републике Српске.

На пријему су узели учешћа и архимандрит Гаврило, игуман манастира Озрен као и протојереј-ставрофор Милош Тришић, архијерејски намјесник тузлански.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ВОЈСКА ПОЛИЦИЈА АЛЕКСАНДАР ГОГАНОВИЋ ГОЈКО КНЕЖЕВИЋ РАДОВАН ЈОВИЋ СИНИША КОСТРЕШЕВИЋ МАНАСТИР ОЗРЕН АРХИМАНДРИТ ГАВРИЛО ВИДОВДАН