ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО У ПОСЈЕТУ МИНИСТРА ЗДРАВЉА

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 27. маја 2022. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини г. Алена Шеранића министра здравља и социјалне заштите у Влади Републике Српске са којима се задржао у срдачном разговору.

Преосвећени владика Фотије и министар Шеранић су, између осталих тема, разговарали о изградњи храма у кругу ЈЗУ Болница ''Свети врачеви'' у Бијељини.

Његово Преосвештенство владика Фотије и министар Шеранић оцијенили су данас да постоји обострана жеља и воља за наставком успјешне сарадње Владе Републике Српске и Епархије зворничко-тузланске.

Састанку су присуствовали и шеф кабинета министра здравља, г. Љубомир Сладојевић; директор ЈЗУ Болница ''Свети врачеви, др Златко Максимовић и духовник при болници, протонамјесник Миран Гавриловић.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ВЛАДА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ МИНИСТАР АЛЕН ШЕРАНИЋ БОЛНИЦА БИЈЕЉИНА ЗЛАТКО МАКСИМОВИЋ