ПЕТРОПАВЛОВСКИ ХРАМ У БИЈЕЉИНИ: ПРОСЛАВА СВЕТОГ САВЕ

У Петропавловском храму и ове године је прослављен Свети Сава уз присуство већег броја најмлађих светосаваца.

У наставку Свете литургије одржана је пригодна академија у част Светог Саве у којој су наши најмлађи парохијани по обичају рецитовали песмице о свему ономе чему нас је Свети Сава учио.

Да овога дана сва деца буду срећна због доласка у цркву и ове године потрудили су се наши пријатељи из бутика дечије обуће ,,Disney" (Верица и Драган Станојловић) , који су припремили веома лепе и богате пакетиће за сву децу.

Кума славе на данашњи дан била је једна од сестара из Кола српских сестара нашег храма - Гордана Берјан У. Бошњак и она се веома потрудила да припреми трпезу љубави за све присутне парохијане.

Значајну подршку организацији прославе као и обично дале су и сестре из нашег Кола српских сестара.

За кума славе за следећу годину јавили су се Цвијетин и Верица Вилотић.

СВЕТИ САВА БИЈЕЉИНА