ГОСТ РАДИЈА ГЛАС - ЕПИСКОП ЗВОРНИЧКО- ТУЗЛАНСКИ Г. ФОТИЈЕ (аудио)

Његово  Преосвештенство Епископ зворничко- тузлански г. Фотије, Његово  Преосвештенство Епископ нишки Г. Арсеније и вд директор Радија Глас Православне Епархије нишке господин Драган Тадић.

Његово Преосвештенство Епископ зворничко- тузлански г. Фотије приликом своје посете Епархији нишкој, био је гост Радија Глас Православне Епархије нишке у пратњи домаћина Његовог Преосвештенства Епископа нишког Г. Арсенија.

Преосвећени је у ексклузивном разговору за радио говорио о издавачкој и харитативној делатности Епархије зворничко – тузланске, али се присетио и периода од 1999. до 2017. године када је био епископ Далматински.

На крају разговора Епископ Фотије је говорио о оставштини Преподобног Јустина Ћелијског за цео Православни свет, чији празник данас прослављамо.

Ексклузивни интервју можете чути у програму Радија Глас у понедељак, 14. јуна 2021. године од 15 сати у премијерном, односно у 21 у репризном термину.

Звучни запис

Извор: Радио Глас Православне Епархије нишке

ИНТЕРВЈУ ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ИНТЕРВЈУ ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ ЕПАРХИЈА НИШКА ЕПИСКОП АРСЕНИЈЕ