Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва зворничког

У петак 3. недјеље поста, на празник Првог и другог обретења главе светог Јована Крститеља, Литургију пређеосвећених дарова је служио Архијерејски намјесник зворнички протојереј-ставрофор Видоје Лукић уз саслужење јереја Дражена Стевановића и Растка Лукића у храму Покрова Пресвете Богородице у Локању.

На овом литургијском сабрању окупили су се сви свештеници зворничког намјесништва  поводом  исповијести и причешћа.

Свештеници су се исповиједили код  духовника протојереја-ставрофора Милана Ивановића и након тога су приступили светој тајни причешћа заједно са вјерним народом.

Поучном бесједом се присутнима обратио  јереј Мићо Бабић.

Послије свете Литургији одржан је састанак свештенства Архијерејског намјесништва зворничког на коме су се присутни бавили текућим питањима парохијске заједнице.

Трпезу је припремио домаћин овогодишњег сабрања протојереј-ставрофор Драженко Вукотић.

БРАТСКИ САСТАНАК АРХИЈЕРЕЈСКО НАМЈЕСНИШТВО ЗВОРНИЧКО ЛОКАЊ