ОПШТА БОЛНИЦА У БРЧКОМ ОБИЉЕЖИЛА СЛАВУ

Јавна здравствена установа болница у Брчком обиљежила је 14. јануара 2021. године славу Светог Василија Великог. Обиљежавање славе започело је у цркви Свете великомученице Недеље на Мерајама служењем Свете Литургије а на вечерњој служби пререзан је славски колач.

У присусутву ужег круга медицинског особља на челу са директором болнице др Душаном Стокићем, славски колач је пререзао надлежни свештеник протојереј-ставрофор Жељко Ђурица.

Након пригодне честитке и духовне поуке услиједио је пријатан разговор директора болнице др Стокића са надлежним  свештеницима и духовницима болнице у Брчком, протом Миодрагом Тошића и Жељком Ђурицом о заједничким активностима и будућој заједничкој  сарадњи.

Слава болнице је ове године обиљежена скромно, уз придржавање свих прописаних препорука надлежних органа, због епидемиолошке ситуације изазване вирусом корона.

СВЕТИ ВАСИЛИЈЕ ВЕЛИКИ КРСНА СЛАВА БОЛНИЦА БРЧКО