ЕПИСКОП ФОТИЈЕ СЛУЖИО ПОМЕН ПАТРИЈАРХУ СРПСКОМ ИРИНЕЈУ

У четвртак, 24. децембра 2020. године, на дан Преподобног Данила Столпника, Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије посјетио је гроб блаженопочившег патријарха Иринеја у крипти храма Светог Саве на Врачару и том приликом служио помен.

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа шумадијског и администратора Архиепископије београдско-карловачке г. Јована и Епископа ремезијанског г. Стефана, настојатеља Храма Светог Саве на Врачару, Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије служио је помен помен блаженопочившем Патријарху Иринеју на његовом гробу у крипти храма Светог Саве у Београду.

ПОМЕН ПАРАСТОС ЕПИСКОП ФОТИЈЕ БОГОСЛУЖЕЊА ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПОСЈЕТЕ ПАТРИЈАРХ ИРИНЕЈ ХРАМ СВЕТОГ САВЕ