“ВЕЧНОСТ МИ ТРЕБА” Објављена још једна музичка нумера чији је аутор текста Епископ Фотије

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Фотије аутор је текста духовне пјесме “Вечност ми треба”.

Ово је још једна нумера која је вечерас приказана на Јутјуб каналу Епархије зворничко-тузланске, након сјајне духовне пјесме “Васкрсења дан”, која је посвећена највећем хришћанском празнику Васкрсу.

Вокалне способности протођакона Богдана Стјепановића дошле су до изражаја у пјесми чији рефрен гласи “Вечност ми треба, са неба, са неба, вечност ми треба од Бога, од Бога”.

На епархијском каналу наводи се да је музику, аранжман и микс радио Срђан Бојић, пратећи вокали су Ивана Пантић, Горан и Срђан Бојић.

Збирка пјесама “Песма о осмом дану” је само једно од духовних дјела Владике Фотија у којој су 136 пјесама посвећених благослову и тежини човјекове егзистенције.

Извор: СрпскаИнфо

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПЕСМЕ ДУХОВНА МУЗИКА ВЕЧНОСТ МИ ТРЕБА