(Најава) Мултимедијално вече и промоција књига "Одговор духовника" и "Орнамент", 14. јул Храм Светог Саве

Са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија
Телевизија Храм Архиепископије београдско-карловачке
организује 14. јула са почетком у 19 часова мултимедијалну промоцију у крипти Храма Светог Саве на Врачару.
ТВ Храм

Једна од најгледанијих емисија Телевизије Храм "Одговор духовника" добила је и своје принтано издање у којем је сабрано 100 најактуелнијих и најкориснијих одговора духовника на питања и дилеме савременог човека постављених у истоименој емисији.

Поред тога, Телевизија Храм представиће као другу књигу у оквиру своје издавачке делатности "Човек у огледалу"  рађене по текстовима емисије" Орнамент", историчара иметности Сњежане Орловић.

Извор: ТВ Храм

НАЈАВА ТВ ХРАМ ОДГОВОР ДУХОВНИКА ЧОВЕК У ОГЛЕДАЛУ ОРНАМЕНТ ХРАМ СВЕТОГ САВЕ НА ВРАЧАРУ