(Најава) СЛАВА Манастира Свете Петке

Манастир свете Петке у Бијељини биће мјесто молитвеног сабрања, љубави и породице.

​Заједно дочекајмо и прославимо празник једне од најпоштованијих светитељки, 26. октобра, у Манастиру свете Петке у Бијељини.

Поведите своје породице на овај свенародни сабор да подијелимо радост и заједничке тренутке, узносећи молитве светитељки да нас стави под свој молитвени покров, да буде утјеха у старости, нада у младости, да буде заступница и покровитељка наших најмилијих, да буде заштитница наше дјеце у њиховом одрастању. Да ово молитвено сабрање постане традиција која ће окупљати вјерне људе из свих крајева Републике Српске, из Србије, али и шире. Да заједништвом и љубављу испунимо овај свети храм и да срдачно отворимо врата да и други уђу. Да то буде дан за дружење, дан за породицу, дан за нашу дјецу.

Уочи празника свете Петке, са почетком у 19 часова, Епископ зворничко-тузлански, господин Фотије служиће празнично Вечерње богослужење са петохљебницом, након чега ће бити читана молитва за здравље породице и услиједиће помазивање освећеним уљем.

ДА НАС СВЕТА ПЕТКА ОКУПЉА И ШТИТИ!

НАЈАВА СВЕТА ПЕТКА ПАРАСКЕВА ХРАМОВНА СЛАВА МАНАСТИР СВЕТЕ ПЕТКЕ БИЈЕЉИНА