ЗАПИСИ – Вјеронаука - ЗАШТО ВЈЕРУЈЕМО

НОВИ Запис је на епархијском ЈуТјуб каналу!

Тридесет друга (32.) епизода *ЗАПИСА*

Фото: СНИМАК ЕКРАНА
Пред вама је нови серијал Записа Епархије зворничко-тузланске овај пут посвећен темама из вјеронауке.

Пројекат Записи је увијек у мисији ширења богоугодног и корисног садржаја на интернету. ''Мисија Цркве је свуда и увек'', како каже Преосвећени епископ зворничко-тузлански г. Фотије са чијем благословом Информативна служба епархије снима ове скромне уратке.

Ако се само једна особа, у свој ширини и бескрају интернета где се Записи одашиљу, запита ''Зашто вјерујемо'', што је тема 1. епизоде новог серијала, и дође у Цркву, сав труд неће бити узалудан. Погледајмо шта нам на ту тему говоре свештеници и вјероучитељи наше епархије.

Плејлиста свих претходних епизода је ОВДЈЕ

Пратите нове епизоде на ЈуТјуб (YouTube) каналу Епархије зворничко-тузланске сриједом и суботом у 19 часова.

ЗАПИСИ ЗАПИСИ ВЈЕРОНАУКА ВЈЕРОНАУКА