ТРОЈЕРУЧИЦА: ДОБРОТВОРНА ОРГАНИЗАЦИЈА ЕПАРХИЈЕ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКЕ

Погледајмо око себе и видимо своју потребиту браћу и учинимо мали напор да им олакшамо ову суморну садашњицу и улијмо им наду у боље сутра.

Божијом милошћу и благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског Господина Фотија основана је добротворна организација под називом „Тројеручица“ .

Циљеви организације су : да континуирано помаже вишечлане породице које живе на рубу егзистенције и омогућује дјечијем нараштају нормалнији живот, подиже друштвену свијест о потреби помоћи породицама у превазилажењу сиромаштва, подизању наталитета, превазилажењу бијеле куге, смањењу исељавања младе образоване популације из земље кроз ангажовање младих и стицања искустава кроз волонтерски рад у оквиру друштвено корисних акција, доприноси побољшању услова живота избјегличке популације, интерно расељених, прогнаних лица, као и очување националног идентитета кроз организовање намјенских семинара, предавања и едукативних форума.

Погледајмо око себе и видимо своју потребиту браћу и учинимо мали напор да им олакшамо ову суморну садашњицу и улијмо им наду у боље сутра, да и нас погледа Свеблаги Господ и препозна као своје по ријечима Христовим „Када учинисте једном од најмање браће, мени учинисте“.

Молимо Вас да у складу са могућностима помогнете рад  ДО „Тројеручица“

Новчане прилоге можете уплатити на наш жиро рачун, храну и остале потрепштине можете оставити при сваком нашем храму.

Сва средства која буду уплаћена биће транспарентно утрошена, вођена и приказана.

Добротворна организација Епархије зворничко-тузланске
Број телефона: +387 65 664 825