ДВОРОВИ: ПРИЗИВ СВЕТОГ ДУХА

Данас су у храму светог великомученика Прокопија у Дворовима прочитане молитве призива Светог Духа за нову благословену и успјешну школску 2022/2023. годину.

Свету Литургију и чин призива су служили протојереј Ненад Ђурић, парох дворовски и ђакон Младен Јовић, вјероучитељ у основној школи Дворови.

Велики број ђака је присуствовао литургијском сабрању предвођени директором школе, господином Чедом Јанковићем, уљепшавајући овај свечани чин, а затим су сви ђаци приступили Светој тајни Причешћа и тиме потврдили свој живот у Цркви.

Након одслужене Литургије и молебна отац Ненад Ђурић се обратио ученицима поучном бесједом пожељевши срећну, успјешну и благословену нову школску годину.

На крају је припремљено послужење за сву дјецу и народ. Како служили, тако нам Господ помогао!

Вјероучитељ Младен Јовић

ВЈЕРОНАУКА ПРИЗИВ СВЕТОГ ДУХА ДВОРОВИ