ЕПАРХИЈСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРАВОСЛАВНЕ ВЈЕРОНАУКЕ У ДОБОЈУ

Данас, 09.04. 2022. године у просторијама ЈУ ОШ „Вук Ст. Караџић“ у Добоју, у организацији Републичког педагошког завода Републике Српске и Канцеларије за вјерску наставу Епархије зворничко-тузланске, одржано је епархијско такмичење ученика VI разреда који су се преко општинских, пласирали на ово регионално такмичење.

Укупно је учествовало 22 ученика који су у пратњи својих вјероучитеља стигли у овај лијепи град и још љепшу школу. Пријатан дочек руководства  и особља школе био је додатни мотив за све, да постигну што боље резултате.

Самим доласком на овај ниво, сви су побједници, али неко је морао да постигне и најбољи разултат у познавању градива које обухвата период Старог и Новог Завјета, богослужења и житија светих, оснивања и развоја наше Једне, Свете и Апостолске Цркве.

Коначни поредак је следећи:

Уз велику захвалност школи организатору, донаторима поклона којима су награђени сви учесници, очекујемо да сви пласирани остваре добре резултате и на Републичком такмичењу које предстоји.

протонамјесник Драган Поповић, Брчко

ВЈЕРОНАУКА ТАКМИЧЕЊЕ ДОБОЈ