СЈЕДНИЦА КАТИХЕТСКОГ ОДБОРА ЕПАРХИЈА СПЦ У РС И ФБИХ

Под предсједањем Његовог Високопреосвештенства митрополита дабробосанског Господина Хризостома, предсједника Катихетског одбора, 30. септембра 2021. године са почетком у 09:30 часова одржано засједање Катихетског одбора епархија Српске православне цркве у Републици Српској и Федерацији БиХ.

Сједници,која је одржана у сали хотела ''Термаг'' на Палама, су присуствовали сви чланови Катихетског одбора.

На дневном реду сједнице била су актуелна питања  из области Православне вјеронауке.Разговарало се о одржаним стручним савјетовањима вјероучитеља из основног и средњошколског образовања.

Током састанка одржана је презентација уџбеника вјеронауке за ученике средњошколског образовања, а говорило се и о факултативном предмету Православна вјеронаука на високошколским установама.

ВЈЕРОНАУКА СЕМИНАР ПАЛЕ КАТИХЕТСКИ ОДБОР МИТРОПОЛИТ ХРИЗОСТОМ МИТРОПОЛИЈА ДАБРОБОСАНСКА