Др Ранка Калинић: НОВИ ИЗАЗОВИ У ОДРАСТАЊУ (ВИДЕО) + други предавачи

У Бијељини је одржано савјетовање вјероучитеља Православне вјеронауке на којем је 130 учесника са подручја Епархије зворничко-тузланске имало прилику да од еминентних предавача са Универзитета у Бањалуци чује савремене изазове у одрастању младих и о популационој обуци која је дио пројекта демографске обнове у Републици Српској.
У организацији Катихетског одбора СПЦ у Републици Српској и Федерацији БиХ и Мисијског фонда Епархије зворничко-тузланске, а благословом Епископа зворничко-тузланског Фотија, у Епархијском културном центру у Бијељини 21. августа 2019. године, одржано је савјетовање за вјероучитеље Православне вјеронауке. Савјетовању су, поред координаторâ за вјерску наставу, присуствовали скоро сви вјероучитељи Епархије зворничко-тузланске.

Повезане вијести:

САВЈЕТОВАЊЕ ВЈЕРОУЧИТЕЉА 2019. (НАЈАВА)

ОДРЖАНО 19. САВЈЕТОВАЊЕ ВЈЕРОУЧИТЕЉА (ВИДЕО)