Епископ Фотије примио делегацију СПКД Просвјета и начелника ПУ Бијељина

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету
16. маја 2018. године у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини предсједника српског просвјетног и културног друштва ''Просвјета'' (Градски одбор Бијељина) г. проф. др Митра Новаковића са сарадницима.

Његово Преосвештенство г. Фотије и г. Новаковић разговарали су о активностима СПКД ''Просвјета'', као и о сарадњи Епархије и Друштва која је оцијењена као веома добра, уз напомену да увијек постоји простор да се она подигне на виши ниво на пољу просвјете и културе.

Такође, једна од тема разговора је била организација Видовдана који је слава пододбора ''Просвјете'' – Бијељина.

Истог дана, Епископ је разговарао и са Начелником полицијске управе Бијељина г. Жарком Ћосићем.