ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИМИО У ПОСЈЕТУ МИНИСТРА САОБРАЋАЈА БиХ

Фото: Епархија зворничко-тузланска
Дана 23. септембра 2022. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини г. Војина Митровића министра комуникација и саобраћаја Босне и Херцеговине са којим се задржао у срдачном разговору.

Његово Преосвештенство владика Фотије и министар Митровић оцијенили су данас да постоји обострана жеља и воља за наставком и развојем успјешне сарадње министарства и Епархије зворничко-тузланске на свим релевантним пољима.

Министар комуникација и саобраћаја Босне и Херцеговине др Војин Митровић рођен је 1961. године у Доњем Броцу.

Факултет техничких наука Нови Сад Универзитета у Новом Саду завршио је 1984. године.

Магистарски рад одбранио је на Факултету техничких наука Нови Сад Универзитета у Новом Саду 1999. године, гдје је и докторирао 2007. године.

Живи у Бијељини, ожењен је и отац двоје дјеце.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ МИНИСТАР ВОЈИН МИТРОВИЋ