ЕПИСКОП ФОТИЈЕ РАЗГОВАРАО СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ И ДИРЕКТОРОМ ВРТИЋА

Фото Епархија зворничко-тузланска
Дана 15. јула 2022. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини др Љубишу Петровића, градоначелника Бијељине и г-дина Славишу Вујановића, директора дјечијег вртића ,,Чика Јова Змај" у Бијељини.

Преосвећени владика Фотије , градоначелник Петровић и господин Вујановић разговарали су данас о могућности отварања дјечијег вртића у појединим црквеним просторијама.

Његово Преосвештенство владика Фотије као и  градоначелник Петровић и директор Вујановић  оцијенили да постоји жеља и воља свих страна за наставком успјешне сарадње града Бијељина, Епархије зворничко-тузланске и вртића Чика Јова Змај.

Састанку је присуствовао и г. Радиша Петровић савјетник градоначелника Бијељине.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ ГРАДОНАЧЕЛНИК ЉУБИША ПЕТРОВИЋ СЛАВИША ВУЈАНОВИЋ ВРТИЋ