Добротворна организација

ЧОВЕКОЉУБИВА ОМЛАДИНА ИЗ СЛАНАЦА И ДО ''ТРОЈЕРУЧИЦА'' ПОДИЈЕЛИЛИ ПОМОЋ

Чланови Мисионарског братства Свети Стефан и Музичког састава Метох, дивни млади људи који се окупљају под окриљем Манастира светог Стефана у Сланцима и који су познати по свом човекољубљу, посетили су протеклог викенда потребите породице у Републици Српској, конкретно у Епархији зворничко-тузланској сазнаје Радио "Слово љубве".Како је у разговору за радио рекао г. Иван Веселиновић из Мисионарског братства, преко Дрине су их дочекали свештеници Велислав Мишура и Александар Мирковић и сестра Јелена Ђурић-Спасојевић испред Добротворне организације "Тројеручица" Епархије зворничко-тузланске.Посебна част и радост био је сусрет са Преосвећеним Епископом Фотијем, коме је представљен рад Братства и МС "Метох".

Детаљније
Добротворна организација

ДОПУНА АПЕЛА - ПОМОЋ ЗА ОБНОВУ МАНАСТИРА БИЈЕЛЕ ВОДЕ

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа зворничко-тузланског и администратора Епархије шабачке Г. Г. Фотија, обраћамо вам се са молбом за помоћ при обнови недавно у пожару настрадалог манастира Бијеле воде.

Детаљније

Страна 5 од 15