Насловна /   Вијести из Епархије

Црквена Општина Копривна организовала предшколску наставу

Свештеник наше Црквене општине – Копривна, протојереј-ставрофор Јадранко Стојановић  је заједно са родитељима предшколаца организовао предшколску наставу у подручној школи "Свети Сава " из Копривне. На овај потез смо се одлучили зато што дјеца у подручним школама немају могућност за предшколску наставу а родитељи их не могу возити у град. Ове године се у Копривни уписало  9 првачића.  Настава је започела 15.04.2018.године а финансирају је Црквена општина Копривна, свештеник и дио родитеља. Наставу изводи учитељица Татјана Дрпа. Приликом почетка овог доброг дјела, свештеник је обишао час и нашим предшколцима подјелио скромне поклоне: школски прибор и књигу ''Православни буквар'' у издању Епархије зворничко-тузланске, која је прилагођена управо овом узрасту.

протојереј-ставрофор Јадранко Стојановић