Поклоничко путовање из Бијељине светињама ваљевског краја :: Епархија Зворничко-Тузланска ::

Насловна /   Вијести из Епархије

Поклоничко путовање из Бијељине светињама ваљевског краја

У организацији Цркве светог Пантелејмона из Бијељине 14. априла 2018. године кренула је група вјерника на поклоњење светињама ваљевског краја.
Вође и организатори овога путовања били су презвитер Синиша Шаренац и ђакон Зоран Радуловић. Господ нас је удостојио да се на овоме благословеном путу поклонимо моштима Светог владике Николаја у Лелићу и моштима Јустина Ћелијског. Овом приликом посјетили смо и Цркву светог архангела Гаврила у Бранковинини, гдје смо обишли гроб и музеј Десанке Максимовић, те манастир Каону.  Духовно укријепљени и благословеним разговорима и молитва оснажени вратили смо се својим домовима у нади да ће нам ово путовање, молитвама Светих владике Николаја и оца Јустина, бити на духовно изграђивање.