Насловна /   Вијести из Епархије

Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва теслићког

На дан успомене Светог Алексија Човјека Божијег, 30. марта 2018. године у Церовици на Гојаковцу, одржан је братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва теслићког.
Протојереј-ставрофор Миладин Вуковић Архијерејски намјесник теслићки, служио је Пређеосвећену Литургију у Петропавловском храму у Церовици, уз саслужење протојереја-ставрофора: Недељка Пришића из Растуше и Недељка Анђелића из Теслића, јереја: Славка Пантелића из Чечаве и Немање Продића из Младиковина као и ђакона Младена Ковачевића из Теслића.
Свештеници и присутни вјерници приступили су Светим тајнама Исповијести и Причешћа. Јереј Раде Танацковић бесједио је о Светој тајни Исповијести и Часном посту, као смислу нашег спасења и опредјељења. Након свете Литургије, свештеници су у сали светосавског дома разговарали о актуелним темама из живота нашег намјесништва и уопште Цркве.

Протојереј-ставрофор Мирослав Живковић