Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва сребреничко-подрињског :: Епархија Зворничко-Тузланска ::

Насловна /   Вијести из Епархије

Братски састанак свештенства Архијерејског намјесништва сребреничко-подрињског

На дан успомене Свете преподобне мученице Евдокије, 14.марта 2018. године, служена је света Литургија Пређеосвећених дарова у храму Успења Пресвете Богородице у Братунцу.
Литургију је служио протојереј ставрофор Борислав Тодић. Том приликом, свештенство Архијерејског намјесништва сребреничко-подрињског приступило је Светим тајнама Исповијести и Причешћа.  Свештенство је исповједио духовник Архијерејског намјесништа сребреничко-подрињског протојереј-ставрофор Лазо Стјепановић из Драгаљевца. Литургијско учешће је узео велики број вјерника парохија братуначких. Након свете Литургије, одржан је редовни братски састанак.