Пријеми у Епархији зворничко-тузланској

Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету 25. октобра 2017. године у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини предсједника српског просвјетног и културног друштва ''Просвјета'' (Градски одбор Бијељина) г. проф. др Митра Новаковића.

Његово Преосвештенство г. Фотије и г. Новаковић разговарали су о активностима СПКД ''Просвјета'', као и о сарадњи Епархије и Друштва која је оцијењена као веома добра, уз напомену да увијек постоји простор да се она подигне на виши ниво на пољу просвјете и културе.

Такође, једна од тема разговора су били и предстојећи ''Вишњићеви дани'' који се традиционално одржавају у организацији Града Бијељине и реализацији СПКД ''Просвјета'',гдје је дио редовног програма  сваке године посјета Манастиру Тавна.

Истог дана, Његово Преосвештенство г. Фотије примио је у службену посјету и директора А.Д. ''Водовод и канализација''  Бијељина г. Предрага Перковића.

Сутрадан је Његово Преосвештенство г. Фотије примио у посјету г. проф. др сци. мед. Александра Реџака директора Института за кардиоваскуларне болести Војводине, као и проф. др Дејана Сакача помоћника директора за образовну и научно-истраживачку дјелатност.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ