ИЗ ШТАМПЕ ИЗАШЛА ПРВА ИЗДАЊА НОВООСНОВАНЕ ИЗДАВАЧКЕ КУЋЕ ЕПАРХИЈЕ ЗВОРНИЧКО-ТУЗЛАНСКЕ ,,СИНАЈ'' :: Епархија Зворничко-Тузланска ::

Насловна /   Вијести из Епархије

Са великом радошћу доносимо вијест да су из штампе изашла прва издања новоосноване издаваке куће Епархије зворничко-тузланске ''СИНАЈ''.
У питању су четири књиге и то: Православни буквар, Мали пролог Владике Николаја (Велимировића), Старац Пајсије Светогорац (уски пут) и LIKEхолизам (зависност од друштвених мрежа).
Све четири књиге ће се ускоро наћи у црквеним продавницама широм наше Епархије.
У припреми су још бројна издања из области православне-хришћанске духовности која ће, такође, ускоро угледати свјетлост дана.
Овим путем позивамо све оне који пишу, преводе или илустрију, а који имају да понуде нешто што би послужило духовном усавршавању и оплемењивању наших вјерника, да се јаве уредништву на e-mail: izdavackakucasinaj@gmail.com. Надамо се да ће рад наше издавачке куће, бити Цркви и отаџбини нашој на корист, а свима онима који учествују у њеном раду на духовну радост. Амин.

Бојан Чечар, протођакон
гл. и одговорни уредник