Одржана сједница Епархијског савјета Епархије зворничко-тузланске

На дан када Црква молитвено прославља преподобног Исидора Пелусиота, преподобног Николаја и светог новомученика Јосифа, у суботу 17. фебруара 2018. године, одржана је сједница Епархијског савјета Епархије зворничко-тузланске.

Размотрени су сви аспекти духовног и материјалног дјеловања у Епархији зворничко-тузланској. Прочитани су извештаји о грађевинским подухватима у парохијама као и о дјелатностима установа које постоје и раде као епархијска тијела, а за циљ имају свједочење вјере и ширење радосне вијести о Христу Спаситељу. Епископ Фотије је напоменуо да, прије свега, треба обратити пажњу на мисијску и добротворну дјелатност у нашој Епархији и да морамо помоћи потребитима који живе на нашим просторима.

На крају засједања, Преосвештени Епископ зворничко-тузлански г. Фотије је заблагодарио присутним члановима Епархијског савјета на љубави и уложеном труду у вршењу њихове одговорне службе, пожелевши да молитвено достигнемо крај Часног поста да бисмо у радости и међусобној љубави дочекали Празник над празницима – Васкрсење Христово.

ЕПИСКОП ФОТИЈЕ ПРИЈЕМИ САОПШТЕЊЕ СЈЕДНИЦА ЕПАРХИЈСКИ УПРАВНИ ОДБОР