Пријеми у Епархији зворничко-тузланској (фебруар 2018.)

Дана 19. фебруара 2018. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини господу: Давора Чордаша министра за избеглице и расељена лица у Влади Републике Српске, Миладина Драгичевића савјетника предсједника Републике Српске за обнову, реконструкцију и одрживи повратак расељених и избјеглих лица и односе са невладиним сектором и вјерским заједницама, Предрага Јовића замјеника министра за људска права и избјеглице у Савјету министара БиХ, Милицу Марковић посланицу у државном парламенту Босне и Херцеговине и Мићу Мићића градоначелника Бијељине.
Дана 13. фебруара 2018. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини братство Петропавловског храма из Бијељине заједно са г. Спасојем Илићем председником иницијативног одбора за изградњу храму у бијељинском насељу Финцов салаш.
Дана 2. фебруара 2018. Његово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је у службену посјету у Епархији зворничко-тузланској у Бијељини директора ЗЕП ''Електро-Бијељина'' господина Недељка Ћорића.