Братунац: Поводом божићних празника спроведено више харитативних активности

У организацији Српског добротворног и културно просјетног друштва "Свети Василије Велики" које дјелује при храму братуначком , СОЗ-а и КСС-а "Вјера, Нада и Љубав" подјељене су печенице у четрдесет домова вишечланих породица, као и онима који живе сами и без иког свога у алтернативним смјештајима. Такође, преко Кола сестара је подијељено 80 пакета са храном и најпотребнијим средствима за хигијену. Светосавска омладинска заједница, поводом Дана и крсне славе Републике Српске, подјелила је 80 пакетића дјеци у вишечланим породицама. На сам дан Рођења Христова послије Свете Литургије, по први пут, освештана је и подијељена чесница у храму , дар пекара Неђе Бојића Бунарџије из Братунца. У чесници је било десет новчића који је сваком налазачу донијео награду у вриједности 100 КМ, дар начелника општине, господина Недељка Млађеновића.