ПОЈАВИЛИ СЕ ЛАЖНИ СКУПЉАЧИ ДОБРОВОЉНИХ ПРИЛОГА У БИЈЕЉИНИ

Црквена општина Бијељина и пароси бијељински ових дана су добили више пријава својих парохијана да су непознате особе обилазиле домаћинства и позивајући се на неке од пароха бијељинских "сакупљале прилоге".

Пароси парохија бијељинских о овоме су одмах обавестили припаднике МУП-а.

Овом приликом парохијско свештенство града Бијељине свом верном народу и парохијанима жели јавно да демантује да је у току било каква акција прикупљања добровољних прилога по домаћинствима верних. У питању је груба обмана и превара разних самозванаца који на тако безобзиран начин дају себи за право да се лажно позивају на свештена лица и тако варајући народ придобијају за себе личну материјалну корист!

Због тога што живимо у времену многих лажи, превара и обмана, народу се скреће пажња да се за сва духовна питања и ствари везане за Цркву обраћају искључиво својим парохијским свештеницима.

САОПШТЕЊЕ БИЈЕЉИНА