о. Арсеније Арсенијевић: ДУХОВНИ ЖИВОТ САВРЕМЕНИХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИШЋАНА

У понедељак, 03. априла у просторијама Светосавског дома при Петропавловском храму у Бијељини, по благослову господина Фотија, епископа зворничко тузланског, протојереј Арсеније Арсенијевић, старешина Вазнесењске цркве у Београду одржао је предавање на тему: "Духовни живот савремених православних хришћана".

Отац Арсеније је говорио на ову актуелну тему користећи се богатим искуством свештеника и духовника у велеграду, те веома живе духовне заједнице која постоји при Вазнесењском храму у Београду.

Парохијани и свештенство Петропавловског храма имали су прилике да у овом предавању чују и науче добре и душекорисне ствари које ће им бити на духовно узрастање.

Предавање су обогатили и улепшали ''Петропавловски појци'' који су појали духовне песме групе ''Пирг'' коју је заједно са Небојшом Мастиловићем основао управо отац Арсеније Арсенијевић.

​Сви присутни су се осетили привилегованим јер су имали част да учествују у овом богоугодном сабрању.

ПРЕДАВАЊЕ АРСЕНИЈЕ АРСЕНИЈЕВИЋ САВРЕМЕНЕ ТЕМЕ