ДУХОВНА ТРИБИНА О ПОСТУ, ИСПОВИЈЕСТИ И ПРИЧЕШЋУ У БАТКУШИ

Благословом Његовог Преосвештенства епископа зворничко- тузланског Г. Фотија, уочи 5. недјеље поста, која је посвећена преподобној Марији Египћанки, при храму Свете Петке Параскеве у Баткуши одржано је духовно предавање на тему: пост, молитва, исповијест и причешће.

Предавачи су били свештеници из наше епархије: отац Срђан Васиљевић, свештеник у Горњем Забрђу и отац Никола Горановић, свештеник у Гаревцу.

Вечерњем богослужењу и предавању је присуствовао велики број вјерника из Баткуше, као и из оближњих мјеста.

Духовно се укријепивши у вријеме Часног поста и научивши много тога из духовног живота и свакодневне праксе сви посјетиоци су били задовољни, надајући се да ће оваквих богоугодних сусрета бити и даље.

јереј Милан Михајловић

ПРЕДАВАЊЕ ДУХОВНЕ ПОУКЕ ВАСКРШЊИ ПОСТ ОБУДОВАЦ БАТКУША