ХРАМОВНА СЛАВА У ГОРЊЕМ ЦРЊЕЛОВУ

Слава храма Вазнесења Господњег у Горњем Црњелову свечано је прослављена уз учешће великог броја вјерника. Литургијским сабрањем је началствовао протојереј Слободан Мићић а саслуживали су му протојереји-ставрофори Јово Јовић, Цвико Мојић и Љубомир Ђокић, протојереј Радмило Радовић и ђакон Горан Вучковић који службује у Краљеву а родом је из Црњелова.

Након свете Литургије и литијског опхода око храма, обављен је чин резања славског колача и уприличена трпеза љубави у сали Светосавског дома за све присутне.

Кум овогодишње храмовне славе био је Спасоја Митровић из Горњег Црњелова, са породицом, а кумство за идућу годину је преузео Благоја Бешлић из Доњег Црњелова.

Свечаности су присуствовали Градоначелник Бијељине, господин Љубиша Петровић, и предсједник Скупштине града Бијељине, господин Александар Ђурђевић.

ВАЗНЕСЕЊЕ ГОСПОДЊЕ СПАСОВДАН ХРАМОВНА СЛАВА ГОРЊЕ ЦРЊЕЛОВО ЉУБИША ПЕТРОВИЋ АЛЕКСАНДАР ЂУРЂЕВИЋ