ЕПИСКОП ФОТИЈЕ БОГОСЛУЖИО У ОСОЈНИЦИ НА ОЗРЕНУ

У Недјељу 2. по Духовима у храму Преподобног Сисоја Великог у Осојници, свету архијерејску Литургију служио је Његово Преосвештенство Епископ зворничко тузлански Господин Фотије.

Владику је дочекао парох стријежевачки јереј Жељко Анђелић, пожеливши му добродошлицу у име своје и својих парохијана.

У току Литургије Преосвећени Владика је одликовао оца Жељка у чин протонамјесника наградивши га за његово несебично залагање труд и рад на овој парохији.

Велики број парохијана приступио је Чаши спасења, причестивши се Светим тајнама Христовим.